Подлога за јога и фитнес

2,990 ден

Out of Stock
  • Димензии кога е спакувана: 11 cm x 33 cm
  • Димензии кога е распространета: 61 cm x 182 cm
  • Дебелина: 2 mm
  • Приодна гума, PVC Free, Latex Free

Нема на залиха

Description

Најкомпактна подлога за јога и фитнес од Banale која буквално ќе биде во TOP 5 работи  што треба да ги земете кога одите негде и/или сакате да вежбате.

Обожавате да спортувате? Каде и да ве однесе животот, сега може да бидете пофлексибилни од било кога. Подлогата за јога и фитнес е дизајнирана токму со таа идеја. Изработена е од чиста природна гума, а не содржи ниту PVC, ниту латекс. Содржи додатна прекривка која придонесува за целосна антибактериска заштита. Кога е собрана, подлогата има големина на шише со вода, што значи дека ќе ја носите насекаде со леснотија, а нема да ви зазема огромен простор.

Благодарение на премиум материјалот на изработка, Banale ја направија оваа подлога за фитнес и јога водоотпорна и исклучително лесна за чистење. Само избришете ја со сува крпа – тоа е се’ што ви треба за да ја задржите во примарната состојба! Природната гума и нелизгачката завршница значат дека подлогата ќе стои стабилно на речиси секоја површина. Има надворешна прекривка т.е. додаток кој се отстранува, а може да се прикачи и за куферите за време на патувањата.

Димензии кога е спакувана: 11 cm x 33 cm
Димензии кога е распространета: 61 cm x 182 cm
Дебелина: 2 mm

Подлогата за јога и фитнес Yoga Mat поради нејзината компактност може да ја носите во рака, на рамо, да ја прикачите на велосипед или да ја спакувате во куфер. Едноставно, Ви пружа можност за јога каде и да одите.


Постоиме за да им помогнеме на луѓето да практикуваат здрав начин на исхрана, преку избалансиран внес на протеини и витамини.
Нашата мисија е да помогнеме во постигнувањето на фитнес и здравствени цели, преку испорачување на исклучително хранлив спектар
на додатоци со високи перформанси, погодни за здрав живот.
Не јадете помалку, јадете здраво и на исправен начин. Еден живот, едно тело, една шансаFitlab.mk

Може да Ве интересира:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

SKU: YGMAT0101 Категорија:
подлога за јога и фитнес

Подлога за јога и фитнес

2,990 ден

Нема на залиха