M Combo

5,782 ден

-20% Off

Description

M Combo – комбинација од протеини, аминокиселини, витамини, минерали и омега 3 масни киселини потребни за 30 дена. Цел месец енергија!
 
М Combo:
1 х 100% Natural Whey Protein (протеин од сурутка) – Ванила или Чоколадо
1 х Natural BCAA (аминокиселини) – Маракуја или Киви/Јагода
1 х Путер од кикиритки (100% peanuts, nothing else)
1 х Протеински чоколаден крем Chocotella
1 х Витамини, минерали и омега 3 (30 таблети + 30 капсули)
4 х Протеински мусли
15 х Протеински крофни (чоколадо или боровница)
15 х Протеински барови  (банана, кокос, чоколадо или брусница/црна рибизла)

*Цената е пресметана со 20% попуст
**Секој производ плус што сакате да го нарачате ќе го добиете со 20% попуст

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Категорија:

M Combo

5,782 ден