L Combo

9,479 ден

-25% Off

Description

-25% на комбо од протеини, витамини, минерали, омега 3, аминокиселини, креатин и глутамин потребни за 30 дена.

Цел Месец Енергија!

L Combo:
2 x 100% Natural Whey Protein (протеин од сурутка) – Ванила или Чоколадо
2 х BCAA (аминокиселини) – Маракуја или Киви/Јагода
1 х Путер од кикиритки (100% peanuts, nothing else)
2 x Протеински Чоколаден крем Chocotella
1 х Витамини, минерали и Омега 3 (30 таблети + 30 капсули)
1 х Креатин
1 х Глутамин
4 х Протеински мусли
15 х Протеински барови (чоколадо, банана, кокос или брусница/црна рибизла)
15 х Протеински крофни (чоколадо или боровница)
15 х Протеински шејк (ванила)

*Секој производ плус што сакате да го нарачате ќе го добиете со 25% попуст

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Категорија:

L Combo

9,479 ден