Showing 1–12 of 19 results

Show sidebar

100% Natural Whey Protein – протеин 30гр.

55 ден
Протеин – 100% Natural Whey Protein –  е мешавина на концентрати и изолати од сурутка. Сурутката е еден од најквалитетните

100% Глутамин (L-glutamine) – 200g

595 ден
 • 5000 mg L-глутамин по доза
 • 100% L-глутамин во прав

100% Креатин монохидрат – 200g

465 ден
 • 100% креатин монохидрат
 • За зголемување на физичките способности
 • Особено се препорачува за време на високоинтензивните физички активности

BCAA природни аминокиселини

589 ден
 • Без вештачки ароми и засладувачи
 • Без бои
 • Без глутен
 • Засладени со стевија
 • Погоден за вегетаријанци
 • Два вкуса: маракуја и јагода-киви
 • Практично пакување од 200 g

Extreme Combo

19,141 ден 13,399 ден
-30% на комбо од протеини, витамини, минерали, омега 3, аминокиселини, креатин и глутамин потребни за 30 дена Цел Месец Енергија!

Kangaroo Shake&Go FIT шејкер (720ml)

1,490 ден
Димензија: в:26цм; Ø 9цм. капацитет: 720мл

L Combo

12,638 ден 9,479 ден
-25% на комбо од протеини, витамини, минерали, омега 3, аминокиселини, креатин и глутамин потребни за 30 дена. Цел Месец Енергија!

M Combo

7,228 ден 5,782 ден
M Combo – комбинација од протеини, аминокиселини, витамини, минерали и омега 3 масни киселини потребни за 30 дена. Цел месец

Shake&Go fit шејкер (650ml)

1,290 ден
Капацитет: 650мл 100% непропустливо

Zero Syrup – Чоколаден прелив

289 ден
 • Идеален за време на диети
 • Погоден за вегани
 • Нискокалоричен
 • Без масти и шеќери
 • Без лактоза
 • 32 порции

Витамини, минерали и омега 3 масни киселини

629 ден
 • Совршена комбинација на минерали и витамини
 • Висока концентрација на рибино масло
 • Позитивно дејство врз срцето и крвотокот
 • За физички активни луѓе и сите оние со брз начин на живот

Подлога за јога и фитнес

2,990 ден
 • Димензии кога е спакувана: 11 cm x 33 cm
 • Димензии кога е распространета: 61 cm x 182 cm
 • Дебелина: 2 mm
 • Приодна гума, PVC Free, Latex Free